Menu
19. 03. 2018

Nevíš, jak dál?

zpět na Pro Tebe

Je jedno, jestli se identifikuješ jako LGBTQ+ křesťan/-ka, nebo máš třeba někoho takového ve svém okolí. Chceme ti nabídnout pár odkazů na podpůrné sítě i další informace.

Náš projekt Pro Tebe je teprve v začátcích, takže je pro nás důležité dávat také informace o tom, kam jinam je možné se obrátit. Pokud máš sám/sama dobré zkušenosti s nějakou organizací nebo komunitou, budeme rádi, pokud se o ně podělíš, a my sem můžeme přidávat další odkazy.

Zde jsou také články s odkazy na dva dokumenty svědčící o našem společném životě. Rozhlasový dokument Pro Tebe a televizní dokument Miluj bližního svého.

Pokud by ses chtěl/a obrátit přímo na nás, tak nejjednodušší je to přes naši stránku na Facebooku Prima kluci. Můžeme nabídnout naše zkušenosti nebo radu. Co nabídnout neumíme je akutní podpora v krizové situaci - pro tu prosím využij primárně poradnu www.sbarvouven.cz, obrátit se také můžeš na některou nonstop linku důvěry. Děkujeme za pochopení.

______________________________________________________________
V rámci našeho projektu Pro Tebe se snažíme o následující:

1) Chceme podpořit mladé lidi z tradičních prostředí v úspěšném zvládnutí jejich coming-outu i dalších nástrah „teplého“ života.
2) Chceme také přispět k většímu poznání a porozumění LGBTQ+ osob ze strany většinové společnosti, zvláště potom v křesťanských kruzích.