Menu
24. 06. 2017

TomGeorge – kluci podnikatelé

zpět na Odkazy

Někdo říká, že nedělá dobrotu, když spolu partneři podnikají. My se rozhodli to vyzkoušet sami a založili jsme značku TomGeorge. Věnujeme se turistickému ruchu v Praze – především provádíme turisty po městě, umíme ale zprostředkovat i různé další služby a zážitky.

Ani jednoho nás nebaví myšlenka chodit na osm hodin denně do práce. Proto jsme si řekli, že v nové etapě našich životů zkusíme využít naší znalosti několika cizích jazyků, záliby v cestování i zkušenosti s přednášením a vzděláváním a vrhneme se na pole cestovního ruchu. Tom má v této oblasti praxi jako průvodce Prahou už 13 let, Jiří si čerstvě udělal průvodcovskou licenci pro Prahu a úplně se pro to nadchnul. Ve spolupráci s Jirkovým bráchou Liborem jsme dali dohromady náš profesionální web tomgeorge.cz.

Pod značkou TomGeorge provádíme turisty po Praze v němčině, italštině, angličtině i češtině, Jiří se navíc chystá přidat i španělštinu. Kromě klasických okruhů Starým Městem nebo po Pražském Hradě se kreativně přizpůsobujeme přáním našich klientů. Rádi také provádíme okruh po Židovském muzeu a zajistit umíme i výlety mimo Prahu. Budeme rádi, když našich služeb využijete i vy nebo nás doporučíte dál – www.tomgeorge.cz


TomGeorge – kluci podnikatelé