Menu
06. 08. 2017

Naše oblíbená sportoviště

zpět na Odkazy

Oba „prima kluci“ bývali v dětství zcela nesportovní typy. Jirka zvlášť nesnášel běh delších tratí a míčové hry a Tom se léta potýkal s fobií z nastřeleného fotbalového míče. Nebýt Jirkova skautování a Tomových akčních rodičů, naše tělesné schránky by nejspíš zchátraly už ve dvaceti.

Teprve zhruba kolem 25. roku života jsme si začali postupně nacházet zálibu v pohybu, sportovní námaze a endorfinech. Plavání, lyžování, snowboarding, kolo… časem i běh, posilka či brazilské jiu jitsu. Dnes je sport neodmyslitelnou součástí našeho každodenního života.

Kde tedy rádi sportujeme?

POSILOVNA RONNIE – Pěkně vybavená posilka s parťáckou atmosférou a dlouholetou tradicí, která se nachází nedaleko nádraží Praha–Vršovice. Pro nás dobře dostupná, cenově příznivá, přiměřeně vybavená, s možností nákupu řady suplementů na místě.

AQUACENTRUM ŠUTKA – Jeden ze dvou pražských krytých 50m bazénů. Celý komplex je nový, moderní a praktický, dobrá cena za výbornou kvalitu. Kromě prostorného bazénu rádi využíváme páru nebo masáž ve vířivce či pod chrličem vody. Spojení pohodové – na autobusovou zastávku Čimický háj jezdí co chvíli spoje z metra Kobylisy.

LÁZNĚ AXA – Sem občas chodíme do sauny. Dobře dostupné (u Florence) a za pár babek. Prostor sice nevelký a spíše skromně vybavený, ale obsahuje vše, co je k saunování třeba. Relaxační chvíle lze spojit s plaveckou aktivitou v přilehlém 25m bazénu.

AQUACENTRUM PARDUBICE – Víkendy trávené u naší pardubické části rodiny rádi prokládáme návštěvou posilky, bazénu nebo skvělého wellnessu právě v tomto areálu. Velká spokojenost za mírné ceny.

No a pak taky rádi zápasíme ve stylu grapplingu. Na to se scházíme čas od času s kamarády v soukromí. Na systematické navštěvování nějakého klubu nemáme tolik času ani dostatečné skills.

Máte taky svoje oblíbená místa pro sport? Dejte nám o nich vědět – třeba klidně sdílením na náš facebook! :) A samozřejmě rádi zasportujeme i společně s vámi…

Naše oblíbená sportoviště